Çalışma Saatleri Hafta İçi Saat 10.00- 23.00 Hafta Sonu 10.00-22.00
Randevu Al

Uzman kadrosu ile Alyadent

Uzman kadrosu ile Alyadent
Ocak 12

Uzman kadrosu ile Alyadent

Diş hekimliğinde tüm uygulamaları genel anestezi adi altında hizmet yapılabilmektedir. Uygulanan bütün tedavilerde bireyin sağlık, fonksiyon ve estetik ana unsur altında Eryaman Diş Kliniği’nde bu anlayış benimsemektedir. Hastalar için en uygun, en iyi ve en güvenli tedavi için sterilizasyon ve dezenfekten üst düze olarak kullanılmaktadır. Eryaman Diş Kliniği’nde bütün işlemleri ve cerrahi operasyonları, implant vb. İşlemler son derece teknoloji aletler ile ve kaliteli malzemeler eşliğinde hizmet yapmaktadır. Profesyonel ve deneyimli olan diş hekim kadrosu ile sağlıklı dişler ve mutlu gülüşler için hizmet yapılabilmektedir.

 

ERYAMAN DİŞ HASTANESİNDE BAŞLICA İŞLEMLER

 

• Diş taşı polisaji ve temizliği

 

• Diş beyazlatma “Blaching”

 

• Kanal tedavi operasyonları

 

• Estetik kompozit dolgular

 

• Her türlü diş çekim

 

• Gömülü diş çekim

 

• Kist ameliyat operasyonları

 

• Protezler

 

• Estetik zirkon kaplama

 

• Laminate venneer kaplama

 

• Diş eti “periodontoloji” ameliyatları

 

Her türlü operasyonları yapan Eryaman Diş Kliniği her zaman hizmet ile, kalite ile ve mutlu gülüşler ile hizmet verebilmektedir. Her türlü diş çekim operasyonları ile ince dokunuşlar altında müşterilerinin hizmetindedir.

 

ERYAMAN DİŞ MUHTEŞEM IMPLANT TEDAVİSİ

 

Eryaman diş kliniği, implantlar çene kemiği kaynaştıran yapan diş ve dişler için stabilize destek vermektedir. İmplantlara takılan ya da implant tedavisi, dajtal implantlar diş etinin altındaki çene kemiğine cerrahi bir yerleştirme metal ve direkler ile çerçeve yapılır. Diş Kliniği’nde implantlar çene kemiğine kaynaştırılması için Yapay dişler için destek verir. Takma dişler ve köprüler için ağzınızda kaymaz ve yemek yerken, konuşurken veya başka bir şey yaparken hiç bir şekilde zarar vermeyecek şekilde operasyonlarını güvenle yapar Eryaman Diş Kliniği.

 

Klinikte bu güvenli ve kaliteli uyum, diş Protezlerin ve köprülerin yanı sıra implantların üzerine koyulan ayrı kuronlar geleneksel köprülerden ya da Protezlerlerden doğal ve iyi hissetmenize yardım olmaktadır. Bu durum Eryaman Diş Kliniği’nde uzman tarafında başarılı ve kaliteli operasyonlar halinde yapılır.

 

ERYAMAN DİŞ KLİNİĞİNDE ÇOCUK DİŞ OPERASYONLARI

 

Pedodonti adı altında, aynı doktorlarda bulunduğu gibi özellikle dişleri hala gelişmekte olan çocukları tedavi etmekte uzmanlaşmış ve profesyonel hekimler bulunmaktadır. Özellikle dişleri gelişmemiş çocuk hastalar için geliştirilmiş hekimler Eryaman Diş Kliniği’nde bulunmaktadır. Bu sebeple birlikte, bir çocuk diş doktoru olarak da bilinen küçük çocuklar için bir diş uzmanı, kendi çocuğunuzun ağız ve diş sağlığı gibi her türlü ihtiyacınızı rahatlık ile Eryaman Diş hekimlerine bırakabilme imkanı sunmaktadır. En iyi hizmeti vermek için yıllardır tecrübe sahibi olan hekim, uzman ve doktorlarımız ile başarıya her zaman adım atmış ve yeniliklere imza atılmıştır. Söz konusu çocuk olunca her zaman nazik, güler yüzle davranılan Eryaman Diş kadrosu bir incelik ile mutluluğu, gülümsemeyi çocuklardan esirgememektedir. Tecrübe ile hizmet yapan Eryaman Diş kadrosu 7/24 hizmete açıktır.

 

 Cevabınızı bulamadınız mı? Sorunuzu gönderin.