Çalışma Saatleri Hafta İçi Saat 10.00- 23.00 Hafta Sonu 10.00-22.00
Randevu Al

Diş sorununuz var ise : Bize Soru Sorun veya Randevu alın 

Eryaman Diş,Eryaman Diş Hastanesi,Sincan Diş,Sincan Diş Hastanesi

Alyadent

Alyadent olarak, yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile Eryaman başta olmak üzere Sincan , Yapracık ve Etimesgut'ta Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti vermekteyiz.

Uzman kadromuz ile her zaman en iyiyi sunmak gayreti içerisinde bulunan Kliniğimiz de kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissetmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı Hangi Tedavileri Kapsamaktadır?

Eryaman Diş,Eryaman Diş Hastanesi,Sincan Diş,Sincan Diş Hastanesi
Eryaman Diş,Eryaman Diş Hastanesi,Sincan Diş,Sincan Diş Hastanesi

Diş Beyazlatma

Estetik diş hekimliğinin en popüler prosedürlerinden birisi diş beyazlatmadır. Doğru uygulandığı takdirde diş beyazlatma dişlere hiçbir zarar vermez, dişlerin yapısında yıllar içinde oluşmuş olan, temizlikle çıkmayan lekelenmeleri dişlerinizden uzaklaştırır. Diş beyazlatma ile çok daha temiz, beyaz ve göz alıcı bir gülüşe sahip olmakla beraber, en önemlisi orijinal diş dokunuz tamamen korunmaktadır.

Bazı insanlar günde iki kere dişlerini fırçalayarak ve düzenli doktor kontrollerinde yapılan temizlikle sağladıkları diş beyazlıklarından memnundur. Ama tabiki herkes daha beyaz ve çarpıcı gülüşlere sahip olmak ister. Dişlerinize ne kadar iyi bakarsanız bakın yıllar içinde ciddi renk değişiklikleri oluşacaktır. Dişlerde görülen renk değişikliklerinin pek çok sebebi olabilir.

Neden Alyadent

 

Eryaman Diş

Polikliniği, tanı ve tedavinin yanı sıra, çağın gerektirdiği altyapısı, alanında uzman ve deneyimli hekim kadrosu ile koruyucu sağlık hizmetlerine önem veren bir sağlık kuruluşudur..

 

Uzman kadrosu ve ileri teknolojiyi birleştirdiği hizmetlerini,koşulsuz hasta memnuniyeti doğrultusunda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

 

Ağız , Diş ve Çene Tedavisi

Ağız boşluğu, çene kemikleri ve dişler ile ilgili iltihabi ve tümöral rahatsızlıkların tedavisi ile çene-yüz bölgesinin gelişimsel bozuklukların tedavisi ile ilgilenen diş hekimliğinin uzmanlık dalıdır.

 

Ortodontik Tedavi

Ortodonti diş çapraşıklıklarının düzeltilmesi ile uğraşan bir diş hekimliği branşıdır. Ortodonti, dişler ve çenelerin işlev ve estetiğini ideale ulaştırarak bireyin yaşam kalitesini yükseltmesine katkıda bulunan bilim dalıdır.

 

Zirkonyum Protez

Zirkonyum diş beyaz renkli bir metal üzerine porselen kaplama uygulamasıdır.Zirkonyum kaplama pürüzsüz ve doğal diş görünümü vermesi sebebiyle son zamanlarda yaygınlaşan ve hastalarımız tarafından en çok talep gören bir uygulamadır.

 

Endodonti (Kanal Tedavisi)

Dental pulpa (diş kökünün içindeki diş siniri ve damarlardan oluşmuş dişin rejenerasyonu ve hissini sağlayan doku) ve kökün etrafındaki dokuların (periodonsiyum) tedavisiyle ilgilenen diş hekimliğinin uzmanlık dallarından biridir.

Bizim için ne söylediler ?

 

Bugün Randevu Alın !

Kliniğimiz üst düzey diş hizmetleri sunmaktadır. Klinik hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz randevu alın...

Faydalı Bilgiler

Hipodonti Eksik Dişler Teşhis ve Tedavisi 3 Mart

Hipodonti Eksik Dişler Teşhis ve Tedavisi

Faydalı Bilgiler

Hipodonti, kişinin dişlerinin eksik olduğu doğuştan gelen bir durumdur. Doğuştan eksik dişler (CMT) genellikle bir aileden geçen genetik bir özellik veya altta yatan bir bozukluk nedeniyle oluşur. ...

Daha Fazlası
Probiyotikler - Ağız Sağlığınız İçin Gizli Silahınız 23 Şubat

Probiyotikler - Ağız Sağlığınız İçin Gizli Silahınız

Ağız ve Diş Sağlığı

Probiyotikler, insan vücudundaki bakteri seviyelerini dengelemeye yardımcı olan iyi canlı bakteri ve mayalardır. Probiyotiklerin sağlık yararları arasında sindirimi iyileştirmek, cilt koşullarını yatıştırmak, alerji ve soğuk algınlığı ile mücadele ve ağız sağlığı yer alır. ...

Daha Fazlası
Gluten Ağız Sağlığınızı Nasıl Etkiler? 23 Şubat

Gluten Ağız Sağlığınızı Nasıl Etkiler?

Faydalı Bilgiler

Gluten ve ağız sağlığı ilişkisi, çölyak hastalarının merak ettiği bir diğer konudur. Gluten intoleransı olan kişilerin; diş minesinin aşınması, aşırı çürükler, iltihaplı veya tahriş olmuş diş etleri ve renksiz dişler gibi ağız sağlığı sorunlarına sahip olma olasılığı çok daha yüksektir. ...

Daha Fazlası
Uçuk Virüsü ve Diş Hekimi 23 Şubat

Uçuk Virüsü ve Diş Hekimi

Faydalı Bilgiler

Ateş kabarcıkları olarak da bilinen uçuklara, herpes simpleks virüsü tip 1 (HSV-1) neden olur. Virüs sinirlerinizde yaşar ve cildinize zarar verir. Uçuk virüsü, yüz çevresi de dahil olmak üzere; genellikle dudaklarda yaklaşık bir hafta süren yaralara neden olur. Nadir durumlarda, vücudunuzun diğer bölgelerinde uçuklar görünebilir....

Daha Fazlası
Diş Sedasyonu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey 23 Şubat

Diş Sedasyonu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Diş apsesi

Çok gergin olduğunuz için diş hekimine gitmeyi ertelediğiniz oldu mu? Pek çok insan dişçiye gitme veya diş hekimliği prosedürü geçirme endişesi yaşar. Diş sedasyonu, hastaların rahatlamasına yardımcı olmak için (çok gergin olduğunda veya diş tedavisi yaptırmaktan korktuğunda) uygulanan sakinleştirici bir yöntemdir. ...

Daha Fazlası
Dişlerinize Zarar Veren Kötü Alışkanlıklar 17 Şubat

Dişlerinize Zarar Veren Kötü Alışkanlıklar

Diş Bakımı

Bileye isteye dişlerimize zarar vermek istemeyiz evet ama hiç gergin olduğunuzda tırnaklarınızı yediğiniz oldu mu? Belki de temas sporları için ağızlık takmayı reddeden bir çocuğun ebeveynisiniz. Ya da şekerleme veya buz tüketmeye bağımlı bir bireysiniz...

Daha Fazlası